Якість медзакладів, ЖКП, доріг і міст на Пасічну: франківці розповіли, чого хочуть від міської влади

Автор: Костинюк Олександр

03 Гру, 2019 14:11

Поділитись публікацією
Якість медзакладів, ЖКП, доріг і міст на Пасічну: франківці розповіли, чого хочуть від міської влади

Іванофранківці визначили ключові пріоритети для роботи міської влади.

Про це третього грудня на пресконференції розповів керівник Соціологічної групи “Рейтинг” Олексій Антипович.

У ході заходу представили результати спеціального дослідження про “Суспільно-політичні настрої жителів Івано-Франківська”, інформує “Галка”.

У ході дослідження опитали 1200 респондентів, вибірка репрезентативна серед людей віком 18 років і старше.

Нагадаємо, загалом станом справ у Франківську містяни задоволені та вважають теперішній напрям розвитку міста правильним. Проте є сфери, над якими ще потрібно попрацювати.

Серед основних сфер життя міста іванофранківці найкраще оцінили роботу громадського транспорту: 73% – задоволені, 20% – не задоволені. Натомість щодо інших сфер оцінки менш оптимістичні.

Роботою освітніх закладів задоволені 47%, не задоволені – 29%, не змогли дати відповіді – 24%. Роботою комунальних служб задоволені 48%, не задоволені – 46%. Роботою медичних закладів задоволені 35% респондентів, не задоволені – 53%.

Громадський транспорт у місті частіше позитивно оцінювали старші та менш заможні опитані, роботу освітніх та медичних закладів – більше молоді та забезпечені респонденти.

Серед ключових пріоритетів для роботи міської влади містяни визначили медичні заклади (41%). Третина опитаних вважають, що пріоритетами мають бути якість житлово-комунальних послуг та якість доріг. Кожен четвертий вважає, що міська влада має зосередити свої зусилля на побудові нового моста на Пасічну або на покращенні роботи освітніх закладів. Кожен п’ятий вважає пріоритетом боротьбу з корупцією, якість громадського транспорту та утилізацію сміття.

Від 10 до 16% ставлять на перше місце необхідність створення робочих місць, залучення інвестицій у місто, безпеку та соцзахист малозабезпечених.

Медзаклади та якість комунальних доріг частіше як пріоритети визначали старші опитані. Якість доріг, боротьбу з корупцією, якість громадського транспорту – більш молоді опитані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За кого би проголосували франківці, якби місцеві вибори відбулися цієї неділі (ФОТО).