Якщо дитяче свято – то з аніматорами «Світанку» (ФОТО)

Автор: Турій Роман

19 Sep, 2018 11:15

Якщо дитяче свято – то з аніматорами «Світанку» (ФОТО)

Сьогодні часто можна чути слово «Аніматор» на святковому дійстві. Хто ж це такий? І чи потрібний він у дитячій компанії?

Аніматорство – це новий вид діяльності, який впевнено набуває популярності. Дитячий аніматор у яскравому костюмі улюбленого персонажа – це і прикраса самого свята, і головний ведучий дитячого дійства.

Для батьків дитячий аніматор – це не тільки хтось, хто буде розважати дітей, це людина, на яку можна буде покластися. Саме з таких людей складається команда Мистецької студії Світанок.

3

Перевага Мистецької студії Світанок – більш ніж 9-річний досвід роботи у сфері дитячих розваг. Аніматор від студії Світанок – це: досвідчений фахівець, який має достатню фізичну і психологічну підготовку для роботи з дітьми; знавець основних психотипів дитини і їхніх вподобань відповідно до віку; професіонал, який має у своєму розпорядженні яскравий реквізит, найсучасніші костюми і знання про улюбленого персонажа дитини; ведучий із підготовленим заздалегідь планом розваг, який він, при необхідності, зможе вміло змінити; людина з розвиненою уявою, фантазією, акторськими даними, вміє імпровізувати і має здатність дивитися на світ очима дитини, знаходити з малюками спільну мову.

Ви можете бути впевнені, що аніматори «Світанку» зможуть впоратися з різними завданнями. Це можуть бути свята-шоу, квести, бульбашкове шоу, свято із фокусницею, нанесення аквагриму і гліттер-тату. Дітям буде комфортно, а Ви будете впевнені в успіху.

4

Які ж найпопулярніші тенденції у святкуванні дитячого свята цього сезону!? Безперечно, L.O.L.-манія заполонила усі дівчачі мрії, і дитяче свято в такому стилі – це найбільший тренд сезону. Світанкові красуні Ляльки Лол не тільки пограються в тематичні ігри, але й запропонують виїзний б‘ютісалон з великим асортиментом тематичних послуг.

А для хлопців «Світанок» готовий провести крутий турнір Бейблейдів з визначенням переможців і нагородженням найкращих гравців свята!

Також популярними на дитячому святі є проведення різноманітних майстер-класів – виготовлення лизунів, і моделювання кульок, розпис магнітів, розмальовка футболок, створення картин кольоровим піском, кулінарні майстер-класи тощо.

МС Світанок – лідер серед дитячих аніматорів Івано-Франківщини!

Тел. +38 (097) 643-31-42 +38 (050) 917-42-73

facebook.com/holiday.if

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry