“Якщо ми приймемо запропоновані зміни до Конституції, то отримаємо Януковича у квадраті,” – Шлемко

Автор: Людмила Баран

15 Jul, 2014 13:12

“Якщо ми приймемо запропоновані зміни до Конституції, то отримаємо Януковича у квадраті,” – Шлемко

Народний депутат від “Батьківщини” Дмитро Шлемко стверджує, що винесені Порошенком на розгляд Верховної Ради конституційні зміни, несуть не децентралізацію, а узурпацію влади.

Читайте також: Прикарпатські нардепи Гладій, Дерев'янко, Шевченко та Шлемко не схотіли, аби бійці АТО голосували

Про це він заявив 15 липня на прес-конференції в Івано-Франківську.

“Прочитавши проект змін, я зрозумів, що якщо ми їх приймемо,то отримаємо Януковича у квадраті. Згідно з цими реформами,  повноваження  Президента посилюються, він буде контролювати силові структури, призначати начальників СБУ, податкової та багатьох інших відомств. Представники Президента на місцях матимуть право призупиняти діяльність районної чи міської  ради”, – говорить політик.

Депутат вважає, що за такі зміни до Конституції немає змісту голосувати, бо вони не несуть дійсної децентралізації влади, а навпаки посилюють централізацію.

“Навіть ангел з крилами не зможе добре працювати з такими повноваженнями. Крила в нього, може, залишаться, а от ріжки з’являться”, – іронізує Дмитро Шлемко.

За його словами, частина депутатів у Парламенті працюють над альтернативою до цих конституційних змін, їм потрібно ще набрати 15о голосів.

“Даю слово, що я особисто не буду голосувати за цю Конституцію, не залежно від того, яке рішення прийме фракція”, – заявив Дмитро Шлемко.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry