«Якщо на Донбасі це не спинити, то дійде до Ла-Маншу», – родичка бійця 5-ого батальйону

Автор: Людмила Баран

26 Aug, 2014 07:01

Поділитись публікацією
«Якщо на Донбасі це не спинити, то дійде до Ла-Маншу», – родичка бійця 5-ого батальйону

Одна з жінок, присутніх на мітингу в Пасічній, у розмові з журналістом www.galka.if.ua каже, що жіночий бунт вигідний путінській пропаганді; воювати, потрібно, інакше російську агресію не спинити, але для цього наші вояки мають бути підготовлені і забезпечені.

«Цю картинку покажуть по московських каналах. Путіну це вигідно. Але зрозумійте матерів і дружин, які весь час переживають за своїх чоловіків і дітей», – говорить пані з Рожнятівського району, – В кого була якась совість, той не заховався і не відкупився, а пішов до військкомату. Вони справді патріоти, але що вони зроблять з одним патріотизмом, якщо їх щодня обстрілюють, а вони не можуть вести вогонь у бік ворогів. Їхні боєприпаси знищили, як вони далі можуть йти воювати?».

Вона приїхала підтримати сестру, чий син був мобілізований до батальйону «Прикарпаття» і поїхав на Схід.

«Ясно, що якщо на Донбасі це не спинити, то дійде аж до Ла-Маншу. Литва і Польща недурно почали хвилюватися. У Росії через путінську пропаганду всі озлоблені, готові йти проти нас. І якщо вони опиняться в нас, на Заході, то тут нічого не залишиться – так вони нас ненавидять», – розмірковує жінка.