Якщо роблять мене мільйонером чи корупціонером, то треба мати факти, – новий керівник Департаменту охорони здоров’я

Автор: Людмила Баран

22 Sep, 2015 12:46

Поділитись публікацією
Якщо роблять мене мільйонером чи корупціонером, то треба мати факти, – новий керівник Департаменту охорони здоров’я

Новопризначений керівник обласного Департаменту охорони здоров’я Мирон Матейко 22 вересня зустрівся з журналістами та громадськими активістами. Він відповів на звинувачення у корупції.

Читайте також: За рік на Прикарпатті кількість летальних випадків у ДТП знизилась на 40% - Матейко

Матейко розповів присутнім  свою біографію. Сказав, що близько 15 років був головним лікарем Галицької центральної районної лікарні. Далі рацював на посаді заступника голови обласного Департаменту охорони здоров’я.

 «Якщо роблять мене мільйонером чи корупціонером, то треба мати факти. Я маю у декларації 60 тисяч гривень», – заявив Мирон Матейко.

Він також приніс два диски з сесіями Галицької районної ради та інші документи, щоби довести свою невинність.

«Перевірки КРУ у Галицькій районній лікарні виявили порушення на 50 тисяч гривень. Зокрема, щодо виплати зарплати працівникам, а ви кажете, що у вас був гарний сформований колектив. Ці порушення є задокументованими», – зазначила Марія Тимочко, журналістка видання «Курс».

«Після перевірки КРУ, коли були запитання до мене, я написав у прокуратуру, від імені колективу звернення. Я приніс їх з собою. На комісію в Департамент охорони здоровя і народну самооборону.  Всі прийшли і не надали факти, матеріали перевірки. Є оця довідка до перевірки КРУ», – відповів на це Мирон Матейко.

«Кожне фінансове порушення можна розцінювати по-різному. Якщо 2012 року я перевів, коли ми складали бюджет, дві котельні на альтернативне паливо. І я зекономив 10%. І ті кошти 200 тисяч з лишнім я переправив на інше – то що я собі вкрав? Я переправив на інше – закрив людям медикаменти, поміг соціально незахищеним верствам, то це є порушення?» – додав Матейко.

Як повідомлялося, згідно з розпорядженням ОДА від 16 вересня  Матейка Мирона Федоровича призначено на посаду директора департаменту охорони здоров’я.Активісти намагалися влаштувати люстрацію Миронові Матейку за численні скарги людей на його діяльність. Однак, справа “зависла” в судах.

Теги: