Якщо Сурков дійсно втік, то влада в Росії переходить до силовиків – політолог

Автор: Турій Роман

15 Mar, 2015 13:09

Якщо Сурков дійсно втік, то влада в Росії переходить до силовиків – політолог

Деякі ЗМІ повідомляють про те, що територію Росії екстрено покинув Владислав Сурков. Начебто із сім’єю він поїхав до Гонконгу.

Читайте також: Через місяць війни у росії захмарно виріс рейтинг путіна

«У разі підтвердження інформації про втечу радника президента РФ, автора “південно-східного” путчу в Україні і анексії Криму Владислава Суркова з території Росії, я з обережно припущу, що в Росії влада переходить до представників силового блоку, а саме ФСБ РФ, які ставлять перед собою мету збереження російської державності і повернення її авторитету на міжнародному рівні з вельми перспективним для Росії та України пріоритетом на відновлення цивілізованих і партнерських відносин. Рано говорити про вирішення “кримського питання”, але якщо моя версія правильна – повернення АРК Києву і вирішення конфлікту на сході України – головні складові рестарту наших відносин», – про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав політолог Павло Нусс.

Нагадаємо, прикарпатські політики вважають, що навіть якщо Володимир Путін перестане бути Президентом Росії, для України нічого не зміниться.

Теги:
Путін
Нусс
Сурков