“Якщо у новий парламент прийдуть ті ж самі люди – буде третій Майдан”, – Олег Рибачук

Автор: Турій Роман

21 Aug, 2014 15:11

Поділитись публікацією
“Якщо у новий парламент прийдуть ті ж самі люди – буде третій Майдан”, – Олег Рибачук

Олег Рибачук­ засновник Громадянського руху «Чесно», колишній ­віце-­прем’єр­-міністр України сьогодні відвідав Івано-Франківськ. Політик взяв участь у панельній дискусії про основні виклики та небезпеки, які можуть чекати суспільство на позачергових виборах до Парламенту цієї осені. 

Олег Рибачук розповів, що нещодавно мав зустріч з кардиналом Любомиром Гузаром на якій вони дійшли висновку: найголовніше, що потрібно в цих умовах українцям – це не голосувати, а свідомо обирати.  Рибачук зазначив, що при старій виборчій системі і напрацьованих корупційних схемах обрати чесний парламент буде непросто.

Громадський діяч запевнив, що люди будуть голосувати керуючись емоціями, а якраз на цьому найбільше спекулюють політики.

Рибачук наголосив, що якщо у новий парламент пройдуть ті ж самі люди, то в кінцевому результаті може відбутися третій Майдан. Оскільки зараз суспільство перебуває на хвилі патріотичного піднесення, солдати воюють на Сході, захищаючи цілісність України, а основною вимогою революції було повне перезавантаження влади, не побачивши жодних змін можлива нова буря людського гніву.

Також колишній  віце-прем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції зробив акцент на тому, що якщо до листопада місяця не буде ратифікована Угода про асоціацію з ЄС, через яку і починався Євромайдан, то Україна може втратити  шанси на швидку євроінтеграцію. Також політик вважає, що саме це є метою Путіна і через це зараз ведеться війна на Сході України.