Якщо є проблеми в царстві, то в першу чергу винен цар, – депутат міської ради

Автор: Костинюк Олександр

13 Січ, 2020 10:28

Якщо є проблеми в царстві, то в першу чергу винен цар, – депутат міської ради

Депутат франківської міської ради Стефан Магас у фейсбуці заступився за начальника УТіЗ, якого насварив Руслан Марцніків.

Читайте також: Двом франківцям присвоїли звання "Почесних громадян міста"

Як раніше інформувала “Галка”, 10 січня у ході традиційної “чорної п’ятниці” від мера Руслана Марцінківа отримав зауваження один з його підлеглих.

Марцінків насварив начальника управління транспорту і зв’язку Андрія Гіглюка – за брудні зупинки на околицях міста. На одній з таких споруд мер написав “Гіглюк, помий мене”.

Франківський депутат Стефан Магас на своїй фб-сторінці заступився за начальника УТіЗ та зазначив, що “негоже підставляти своїх підлеглих керівників”.

“Читав в інтернет-ресурсах, як мер мого “Європейського” та “найпрозорішого” міста Руслан Марцінків, під час проведення “чорної п’ятниці”, “роздавав на горіхи” начальнику УТіЗ Андрію Гіглюку за немиті та неочищені зупинки громадського транспорту. А креативний надпис на склі “Гіглюк, помий мене” від мера, можна віднести в розряд шедевральних. Все би було добре, якщо би не фінансова криза в нашому місті, яка набирає нових обертів і задіває вже начальників департаментів і управлінь”, – пише депутат.

За словами Стефана Магаса, місто боргує УТіЗу 9 300 000 гривень, якими управління має розрахуватися з підрядними організаціями за вже виконані роботи.

“Так, ФОП Андрусяк С.Ю. не отримав 145 тис. грн за 2019 рік, ФОП Вакалюк М.М. не отримав 75 тис. грн за 2019 рік. Ці підприємці мають, але не обслуговують зупинки, оскільки не мають на це коштів. З таким успіхом ви, Руслане Романовичу, маєте звинуватити начальника УКБ Галіпчака Романа за недобудований міст на Пасічну та незремонтовані дороги; начальника ЖКГ Смушака Михайла за покинуті та недороблені двори та міжбудинові проїзди; начальника МДК Бурка Віталія за ями на дорогах і т.д. Їм місто також боргує десятки мільйонів гривень, а вони в свою чергу боргують підрядникам за виконані роботи. Негоже підставляти своїх підлеглих керівників. Якщо є проблеми в царстві, то в першу чергу винен цар, а вже потім піддані. Вина, мабуть, є і Ваша, пане мер, депутатів і моя особиста за те, що, мабуть, не так голосуємо і слабо контролюємо”, – додав депутат міськради.

Також Стефан Магас запропонував Руслану Марцінківу разом з ним та Андрієм Гіглюком одягнути робочий одяг та помити вже відому в місті зупинку.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 2
  • like
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...