Який транспорт вибрати дитині на літо

16 Jun, 2021 21:59

Поділитись публікацією
Який транспорт вибрати дитині на літо

Діти постійно знаходяться в русі, їм потрібно гратися, кудись бігти, пробувати щось нове. Якщо купити дитині який-небудь транспорт, то літо пройде не просто весело, але ще і з користю для здоров’я. Але який же вибрати?

Велосипед

Ребенок на велосипеде

Зазвичай саме двоколісний кінь приходить в голову першим. Велосипеди бувають різних розмірів і можна вибрати модель дитині будь-якого віку. Звичайно, потрібно навчити малюка кататися на ньому, щоб він не полетів в перші ж кущі.
Починати можна з 3-колісних і поступово переходити на 2-колісні велосипеди. Після того, як дитина навчиться тримати рівновагу, з кожною поїздкою вона буде зміцнювати вестибулярний апарат.
Можна організовувати сімейні прогулянки по парку або скверу, можливо, навіть невеликі змагання з втішними призами. Велосипед – відмінний транспорт для дітей будь-якого віку, який доставляє радість і зміцнює м’язовий корсет.

Ролики

Ролики

Роликові ковзани – це відмінний вибір з кількох причин. По-перше, вони не займають багато місця у будинку, на відміну від велосипеда. По-друге, вони набагато практичніші. Можна не переживати, що дитина залишить ролики десь і забуде про них та загубить.
Дітям дуже подобається не просто ходити, а буквально ковзати по доріжці з вітерцем. Тільки варто подбати про хороший комплект захисту, щоб малюк не отримав травму, поки буде пролітати повз перехожих. Серед самого основного:

– наколінники;
– шолом;
– налокітники;
– рукавички.

З хорошою захисною екіпіровкою і малюкові весело, і батьки спокійні. Ролики для дітей – це дуже хороший подарунок, після якого вони навіть по квартирі будуть в них їздити і точно подякують батькам.

Самокат

Самокат

Захоплюючий вид транспорту для дитини, який останнім часом стає все популярнішим, особливо з появою електросамокатів. Поки акумулятор заряджений, можна кататися без допомоги ніг. Але навіть якщо сяде, ним все ще можна користуватися.
Зараз багато нових складних моделей, з якими приємно і з друзями поганяти голубів, і влаштувати гонки по двору, і в магазин з’їздити. На відміну від велосипеда, його не доведеться залишати зовні, можна просто скласти і взяти з собою.
Звичайний самокат розвиває м’язи, координацію, коштує порівняно недорого і не вимагає ретельного догляду. Також дитина не зможе розвинути небезпечну швидкість, а значить, і ймовірність отримати травму відчутно нижча.

Скейтборд

Дуже схожий на самокат, тільки не має керма. Управління відбувається всім тілом. Дітям подобається ганяти на скейтборді – з різкими поворотами і на великих швидкостях. Особливо, якщо поблизу є рівний і затяжний схил.
Можна піти в скейтпарк, де встановлені рамп з різними кутами і чашами. Після таких поїздок у малюка будуть міцні ноги, хороша реакція і дуже міцний вестибулярний апарат.
Сучасні скейтборди для дітей продаються як звичайні, так і стилізовані під різні тематики. Це можуть бути роботи, машинки, літаки і т. Д. Також є дошки для дівчаток з більш ніжними кольорами.

Дітям подобається швидко і весело кататися теплими літніми днями. Незалежно від обраного транспорту, важливо купити хорошу екіпіровку для роликів для дітей, яка підійде і для роликів, і самоката, і велосипеда. Вона оснащена захисними пластинами, що застерігають від переломів і сильних та травматичних ударів.