Яким може бути дитяче ліжко? Barin House знайомить з основними меблями

10 Dec, 2021 08:30

Яким може бути дитяче ліжко? Barin House знайомить з основними меблями

Облаштування дитячої кімнати вимагає від батьків максимальної уваги. Особливо треба подумати, коли підбираєте меблі для сну. Малюкам має бути максимально зручно та комфортно.

Меблеві виробники пропонують безліч різноманітних моделей. Це означає, що у кожного буде своє дитяче ліжко для відпочинку. Батькам залишається лише детально ознайомиться з представленим асортиментом, в чому і допоможе Barin House. Це дозволить підібрати найкращі меблі для малюків.

Які ліжка представлені в асортименті?

Колиска

Спальне місце для новонароджених. Малюкові тут буде максимально зручно та затишно. Зазвичай меблі мають заокруглені форми. До того ж бортики м’які, що додають максимального захисту. Перші декілька місяців малюкові тут буде зручно спати.

Ліжко з бортиками

Це ідеальний варіант для дитини до 3-х років. Завдяки наявності бортиків малюк не впаде під час сну. Намагайтесь вибрати ліжко, в якому бортик можна опускати та підіймати. Також буде чудово, якщо тут регулюється висота основи. Це дозволить робити комфортним спальне місце малюку.

Класичний варіант

Це прекрасно підходить для дітей від 3-х років. Конструкція ліжка залежить від ваших побажань. Так тут можуть бути невеликі бокові бортики, які захищатимуть дитину від падінь, хоча вони не обов’язкові. Досить часто тут присутні невеликі ящики знизу для зберігання речей чи іграшок.

Двоярусні

 • Якщо говорити про класичні, тут все зрозуміло. Спальні місця розташовуються один на одним. Такі меблі купують, коли хочуть максимально зберегти простору в кімнаті.
 • На другому ярусі спальне місце, а от знизу може бути робоча чи ігрова зони, система зберігання, невеликий диван. Буває й таке, що поєднується одразу робоче місце і невелика шафа. Це все залежить від ваших побажань і віку дитини.

Варто розуміти, що це далеко не всі представлені варіанти меблів для дітей. Ви без проблем зможете підібрати найкращі пропозиції. Для цього потрібно лише врахувати певні моменти:

 • На який вік має бути розраховане спальне місце? Новонародженим, дітям до 3-х років та школярам потрібні різні меблі.
 • Орієнтуйтесь на площу кімнати. Тут має залишитись вдосталь вільного місця. При цьому не потрібно забувати про комфорт.
 • Для скількох дітей потрібно підбирати ліжка? Для одного значно простіше, а от для двох це складніше. Усім має бути зручно та комфортно.

Чітко продумавши основні моменти, зможете забезпечити найрідніших відпочинком на довгі роки, а Barin House стане прекрасним помічником.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry