Який вибрати чохол для мобільного телефону?

06 Бер, 2024 11:07

Поділитись публікацією
Який вибрати чохол для мобільного телефону?

Не можна виразно сказати, який тип чохла буде кращим, адже в різних ситуаціях кожен із варіантів має свої переваги. Спеціаліст з автосервісу вибере для свого смартфона Самсунг бампер або чохол-книгу тут https://www.aks.ua/catalog/chehly-dlya-mobilnyh-telefonov/brend-telefona/samsung, щоб максимально убезпечити обладнання. А панянка з айфоном, навпаки, купує більш делікатну модель чохла на цьому ресурсі https://www.aks.ua/catalog/chehly-dlya-mobilnyh-telefonov/brend-telefona/apple-iphone, щоб підкреслити “божественну” красу смартфона преміумкласу. Розглянемо найбільш популярні рішення, які доступні в продажу.

Накладки та бампери

Ці чохли закривають мобільний телефон ззаду і збоку, а зроблені найчастіше не з силікону, а зазвичай з ТПУ пластику, ПВХ або гуми. Особливу групу чохлів складають так звані ультратонкі накладки. Це прозорі чохли з дуже тонкого матеріалу ТПУ (0,3-0,5 мм), тому вони не збільшують об’єму мобільного телефона і не порушують тактильні відчуття під час його використання, тобто практично непомітні на телефоні.

Додатковий “броньований” корпус

Ці чохли надійно замикаються на задній панелі телефона і зазвичай виготовляються з жорсткого пластику або поліуретану. Такі варіанти додають об’єму мобільному телефону, проте ефективно захищають не лише корпус, а й екран смартфона під час падіння.

Твердий борт зі скляною кришкою

Це інноваційна модель серед чохлів для мобільних телефонів. Задня частина виконана із загартованого скла, яке дуже стійке до зносу при звичайному використанні. Бічні сторони зроблені з міцного перфорованого матеріалу для зручнішого та безпечнішого утримання телефона в руці. Кольоровий малюнок на кришці перебуває під глянцевим скляним шаром, який запобігає вицвітанню покриття або відмінно захищає корпус телефону від появи подряпин.

Класичні мішки для телефонів

Це типи аксесуарів, у які ми вставляємо мобільний телефон зверху. Вони є найпопулярнішими чохлами серед консервативних користувачів, адже мішки захищають мобільний телефон з усіх боків. У продажу можна знайти чохли зі шкіри, штучної замші (набук) тощо. Вони тонкі, тому добре облягають мобільний телефон будь-якої конструкції.

Чохол-книжка для мобільних телефонів

Один з найбільш часто використовуваних футлярів, що закривається за допомогою магніту або пряжки. Чохли можуть бути зі шкірозамінника, текстилю або будь-якого іншого міцного, але еластичного матеріалу. Випускаються аксесуари або у варіанті з жорстким пластиковим сердечником, або з гнучким гумовим тримачем. Також є чохли з “вікном“, де можна побачити пропущені дзвінки, вхідні СМС або поточний час.

Промо