“Ями – по 40 см”: на Богородчанщині селяни скидаються коштами, аби самостійно відремонтувати дорогу (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

14 Вер, 2021 13:00

“Ями – по 40 см”: на Богородчанщині селяни скидаються коштами, аби самостійно відремонтувати дорогу (ФОТО)

На Прикарпатті жителі кількох сіл обурені станом місцевої дороги і вирішили самостійно зібрати кошти на її ремонт.

Йдеться про автошлях сполученням “Хмелівка – Богородчани”, пише “Галка”.

З кінця минулого тижня розпочато збір коштів на ямковий ремонт цієї дороги. За словами місцевого мешканця Василя Дем’яніва, частина автошляху “Росільна – Надвірна” (на ділянці “Хмелівка – Глибоке – Саджава – Богородчани” (загалом 14 км)) вже давно потребує уваги:

“Там роки ніхто нічого не ремонтував, держава просто не реагує. Ми зверталися, і нам сказали, що це дорога обласного значення, але немає коштів на її ремонт. Не розуміємо, куди ті кошти діваються, куди йдуть наші податки і т.д. Ми вже не маємо сили. Народ дуже обурений і шокований. Немає, як проїхати, в автобусі людей просто розтрясає. Це просто жах, неможливо на це дивитися – на дорозі вибоїни по 35-40 см. Люди почали самостійно скидатися коштами, навіть бабусі дають гроші – беруть з пенсій”.

Василь Дем’янів розповідає “Галці” – наразі зібрали вже 22 тисячі гривень за півтора тижня.

“Треба хоча б 60 тисяч гривень, щоб мінімально ямки залатати. І то ми рахуємо цих 60 тисяч на ділянку лише від Хмелівки до Глибокого. А з Глибокого до Саджави теж село збирає. До слова, нам навіть не хочуть дати екскаватор, щоб ми могли почистити рови. А вода вся тече по дорозі. Якщо таки вдаться зібрати кошти, то плануємо купляти асфальт, наймати каток і власноруч будемо засипати і трохи латати дорогу. Бо, очевидно, ми не можемо ще й оплатити гроші, аби робочу фірму найняти”, – додав Василь Дем’янів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...