Яценюк і Тягнибок взяли участь у багатотисячній прощі в Зарваниці

Автор: Турій Роман

21 Jul, 2014 17:03

Поділитись публікацією
Яценюк і Тягнибок взяли участь у багатотисячній прощі в Зарваниці

19-20 липня відбулася всеукраїнська проща до Марійського духовного центру Зарваниця. На прощу зійшлися  тисячі прочан. Присутнім був також прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

У Богослужінні взяли участь 16 архиєреїв УГКЦ, близько 300 священиків, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок, міністр культури Євген Нищук  і десятки тисяч паломників з різних куточків України та з-за кордону.

lit_08  lit_53

Значна частина вірних ішла до Зарваниці пішки. Найбільша група, близько 2000 осіб, вирушили з Тернополя. Пішки ішли здебільшого молоді люди, інші – приїхали на автобусах, автомобілях та велосипедах.

Цьогоріч проща була присвячена 25-ій річниці легалізації УГКЦ.  Патріарх Святослав Шевчук закликав вірних до посиленої молитви за Україну та мобілізації духовного життя.images

В ніч на 20 липня понад 10 тисяч молодих прочан взяли участь у «Молодіжному молитовному Майдані»на Співочому полі Зарваниці. Таке число молоді стало несподіванкою й для самих організаторів. На концерті, власне, було зроблено наголос на потребі молитви за Україну в часі війни, вмінні вірити та покладатися на Бога.

Предстоятель УГКЦ  під оплески десятків тисяч вірних особливо вітав у Зарваниці прочан із Донецька, Харкова, Херсону, Запоріжжя, Одеси, Полтави, біженців із Слов’янська та інших східних регіонів і з Криму.

У свою чергу Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до присутніх зі словами: “Ми віримо і все переборемо”.