Є активні, є пасивні і є “диванна сотня”: Горбунов про хейт через орден від Зеленського (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

29 Sep, 2022 19:39

Поділитись публікацією
Є активні, є пасивні і є “диванна сотня”: Горбунов про хейт через орден від Зеленського (ВІДЕО)

Відомий телеведучий Юрій Горбунов розповів, як отримав орден «За заслуги» ІІ ступеня й припустив, хто пише негативні коментарі стосовно цього.

Читайте також: Вийшов трейлер фільму «Дике Поле», знятого за романом Сергія Жадана (ВІДЕО)

Про це зокрема йшлося на проєкті “Розмова“.

Горбунов ділиться, нагороду отримав за волонтерські концерти.

“Просто так тобі орден не дають – потрібно, аби хтось подав. Я не подавав, але, як з’ясувалося, подав Сергій – його називають “Картина”. Коли почалася війна, він перший мені подзвонив стосовно концертів. Потім окремо вже замовляло Міністерство оборони, потім командири “по сарафанному радіо”… 

Це дуже приємно, адже волонтерська – це праця во благо. А коли тебе ще й відмічають, то, звичайно, це приємно. Продовжуємо далі служити народу України”, – ділиться Горбунов.

Втім, не обійшлося без хейту навколо цієї нагороди. Злісних коментаторів Горбунов називає “диванною сотнею”.

“Завжди у коментах буде незадоволення. Думаєш, Хливнюку не пишуть: “Що ти там сидиш на фронті? Йди пісні пиши”, а тим, хто пише пісні, говорять: “Що ти сидиш, пишеш пісні? Іди на фронт”? В цьому людська суть. Люди завжди ділилися на активних, пасивних і на “диванну сотню”. Пише, як правило, диванна сотня. Це ті люди, які реально нічого не роблять. В мене особисто немає часу сидіти в інстаграмі, гортати сторінки інших – на це я ще знайду час, але сидіти коментити, шукати, де би там когось обісрати і сказати “а от, ви там…”, це точно роблять люди, в яких є час. У кого сьогодні є час? У тих, хто сидить і нічого не робить”, – вважає Юрій Горбунов.

Теги: