Є близько 30 проваджень, це нормально, – Марцінків про кримінальні розслідування щодо івано-франківських посадовців

Автор: Вадим Войтик

03 Вер, 2023 18:30

Поділитись публікацією
Є близько 30 проваджень, це нормально, – Марцінків про кримінальні розслідування щодо івано-франківських посадовців

Міський голова Івано-Франківська прокоментував інформацію “Галки” щодо кримінального провадження за фактом ймовірно незаконної передачі майна ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” у приватні руки. На його думку, це – нормально.

Про це Марцінків сказав в ефірі телерадіокомпанії Вежа.

“На жаль є багато [кримінальних] проваджень, які стосуються міської влади, – підтвердив інформацію “Галки” мер. – Їх є близько 30, по Теплокомуненерго, по Комфортному дому, по інших підприємствах, це є нормальний процес. Є слідство. 

За словами очільника міста угоду про партнерство (вочевидь так Марцінків називає затверджений міською радою договір, за яким комунальне теплопостачальне підприємство з майже усім майном передали в управління приватній фірмі зі статутним капіталом в 50 тисяч гривень., – ред.), яка завершується в лютому місяці, продовжувати не планується. 

Попри це Руслан Марцінків зауважив, що питання про кримінал за фактом оборудки, надійшло від “журналіста одного з видань, яке брудом обливає міську владу“. 

Як писала “Галка” 28 січня 2021 р. за поданням Руслана Марцінківа без обговорення Івано-Франківська міська рада прийняла рішення про “надання згоди Державному міському підприємству «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (ТКЕ) на укладення договору про спільну діяльність” з приватною фірмою.

У 2023 році комунальне теплопостачальне підприємство розпочало закупівлю теплової енергії у приватного, при тому, що тепло вироблялося на котельнях, що належать ІФ ТКЕ. Цей факт також отримав увагу поліції.

Читайте також: Цьогоріч заходи до Дня міста були благодійними? А хто платив за безкоштовний проїзд? – розбір “Галки”