Є чітка інформація, що молодик роздавав дітям у “Бастіоні” таблетки, – Кухарук (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

27 Лют, 2018 14:16

Поділитись публікацією
Є чітка інформація, що молодик роздавав дітям у “Бастіоні” таблетки, – Кухарук (ФОТО)

Керівник КП “Муніципальна варта” Богдан Кухарук відреагував на спростування ювенальною превенцією інформації про те, що у Бастіоні близько 80 дітей вживали наркотики та алкоголь.

Читайте також: Міський голова невдоволений роботою "Муніципальної варти" щодо перекриття центру Франківська

У коментарі Галці Кухарук зазначив, що працівники ювенальної превенції були тільки під час частини операції.

“Ми готові підтвердити кожне слово, яке сказали”, – заявив керівник муніципальних вартових.

Кухарук зазначив, що в Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області уже надійшла заява від власника “Бастіону” з підписами продавців. У документі працівники фортечної галереї підтвердили, що час від часу у “Бастіоні” збираються від 50 до 80 дітей, які перешкоджають торгівлі.

“Є чітка інформація від продавців, що до компанії приходила молода особа і роздавала дітям таблетки. Під час рейду ми виявили велику кількість пустих упаковок з наркотичними таблетками.

У ювенальній превенції це мусять спрощувати, тому що їм по шапці надавали. Для нас це нічого не означає. Ми тему підняли і готові за неї боротися до останнього”, – зазначив Кухарук.

Нагадаємо, на оперативній нараді 27 лютого Богдан Кухарук заявив, що на території Бастіону виявили групу з близько 80 дітей, у яких були алкоголь, насвай (легкий наркотик, котрий заборонений у деяких країнах), папіроси, залишки від таблеток.

В ювенальній превенції повідомили, що 23 лютого провели рейд на території біля входу в фортечну галерею “Бастіон”. Рейдова група виявила близько 15 неповнолітніх осіб, у яких заборонених предметів та речей не виявили.

Теги: