Є ідея підвищити вартість проїзду комунальним транспортом на 50%, – Марцінків

Автор: Застава Максим

09 Тра, 2024 09:49

Поділитись публікацією
Є ідея підвищити вартість проїзду комунальним транспортом на 50%, – Марцінків

В Івано-Франківську на 50% можуть підвищити тариф на проїзд комунальним транспортом. Це пов’язано із подорожчанням пального.

Читайте також: З 20 червня проїзд комунальним транспортом у Франківську подорожчає на 50% (ВИПРАВЛЕНО)

Про це пише “Галка” з посиланням на етер радіо “Західний полюс” з міським головою Русланом Марцінківим дев’ятого травня.

Вартість може бути наступною:

  • за транспортною карткою “Галка” – 10 гривень;
  • за банківською карткою – 13 гривень;
  • готівкою – 15 гривень.

“Дійсно така ідея є, але вона далека до розгляду. В умовах, коли пальне подорожчало, така ідея може розглядатися. Тариф шість, вісім, десять гривень — не відповідає витратам, які є сьогодні”, – пояснює Марцінків.

Водночас у березні 2024 року заступник міського голови Михайло Смушак заявив, до кінця війни у Франківську не підійматимуть тарифи на громадський транспорт.

Як писала “Галка”, сьомого травня, до Дня міста, комунальний транспорт в Івано-Франківську перевозив пасажирів безплатно.

Нагадаємо, директор комунального підприємства “Електроавтотранс” Віталій Голутяк — серед найвисокооплачуваніших комунальних керівників. Торік він заробив понад 950 тисяч гривень.

Зазначимо, що торік підприємство отримало збитки у майже 100 мільйонів гривень. При тому, що за 2023 рік КП отримало 149 мільйонів внесків до статутного капіталу та 136 з половиною мільйонів дотацій за перевезення.