Єдиною справжньою надзвичайною ситуацією є уряд України, — депутат про підготовку до опалювального сезону

Автор: Застава Максим

13 Oct, 2021 14:27

Поділитись публікацією
Єдиною справжньою надзвичайною ситуацією є уряд України, — депутат про підготовку до опалювального сезону

Засідання техногенних комісій і оголошення так званого надзвичайного стану відбувалося виключно з однією метою. Не для того, щоб розказати, що в нас катастрофа відбувається з опалювальним сезоном в Україні. А для того, щоб дати можливість бюджетним споживачам укладати договори без проведення тендерів. 

Читайте також: Мені здається, що Франківськ перетворюється на село, – урбаніст Юрій Лозовенко

Про це повідомив під час ефіру програми “Позиція Галичини” на каналі “Галичина TV” голова фракції “Європейська солідарність” у Івано-Франківській районній раді Вадим Войтик (засновник і видавець “Галки”, – ред.).

“Тож і тоді, коли наш міський голова Марцінків розписує про надзвичайну ситуацію в місті, мова йде лише про те, щоб освятити можливість без тендерів придбати газ за новою ціною.

Відбулося це виключно тому, що уряд не підготувався вчасно, і вся нижча ланка не підготувалася до опалювального сезону. Влада може говорити і про 100% готовності. Але при цьому щойно лиш уряд ухвалив необхідні нормативи, а Нафтогаз досі не оприлюднив типовий договір постачання. Опалювальний сезон триває, а Нафтогаз планує опублікувати договір на постачання газу!” – заявив депутат.

Перед цим Сергій Подошва, керівник департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації, заявив про готовність області до опалювального сезону на 99%.

11 жовтня, міська комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянула питання оголошення надзвичайної ситуації в Івано-Франківській громаді, пов’язаної з відсутністю постачання газу бюджетним установам в опалювальний сезон 2021/22 рр.

Свій допис про “надзвичайну ситуацію” в місті мер Марцінків проілюстрував “мемасиком”. Після критики франківців допис зі сторінки мера зник.