ЄРЦ мріє дізнатися про “секретну” перевірку Держфінінспекції

Автор: Вадим Войтик

22 Dec, 2014 14:26

ЄРЦ мріє дізнатися про “секретну” перевірку Держфінінспекції

Комунальне підприємство “Єдиний розрахунковий центр” звернулося з відкритим листом до голови Держфінінспекції та начальника УСБУ області з проханням роз’яснити обставини начебто проведеної перевірки за підсумками якої інспектори прозвітувались на своєму офіційному сайті.

Читайте також: Благодійний концерт, виставки та смаколики: у центрі Франківська збирають гроші на лікування онкохворої дочки атовця (ФОТО)

Про це йдеться в листах підприємства, які є в розпорядженні Галки.

“На офіційному сайті Державної фінансової інспекції України в розділі «Аналітичні звіти» опубліковано звіт «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни при використанні бюджетних коштів, державного і комунального майна», датований 21 липня 2014 року”, – йдеться у листі підприємства, який є в розпорядженні Галки.

“У розділі III цього звіту «Порушення у використанні коштів місцевих бюджетів і комунального майна» на стор. 18 розміщено абзац наступного змісту:

«Комунальним підприємством „Єдиний розрахунковий центр” Івано-Франківської міської ради допущено списання коштів на видатки без фактичного виконання робіт з ремонту внутрішньо-будинкових систем центрального опалення, з капітального ремонту підвальних розгалужень холодного, гарячого водопостачання з циркуляційними гілками та водовідведення, з поточного ремонту внутрішньо будинкових систем центрального опалення систем водопостачання та водовідведення на загальну суму 160 тис. грн. Матеріали ревізії передано до УСБУ України в Івано-Франківській області.» 

Повідомляємо Вас, що у період з 10.12.2013 по 28.02.2014 на комунальному підприємстві «Єдиний розрахунковий центр» Івано-Франківської міської ради дійсно було проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності.

Результати ревізії оформлені актом від 07.03.2014 за №06-21/2, що був складений з порушенням чинного законодавства та містить відомості, які в даний час оспорюються підприємством в суді.

Проте згаданий акт не містить зауважень щодо «списання коштів на видатки без фактичного виконання робіт», про які йдеться у розміщеному на офіційному сайті ДФІ.

Інших ревізій про які було б відомо КП «Єдиний розрахунковий центр» в останні два роки не проводилось. Так само, як не проводилось жодних перевірок УСБУ в Івано-Франківській області, якому начебто було передано «результати ревізії»”. 

З огляду на це керівництво ЄРЦ просить голову ДФІ України Миколу Гордієнка надати інформацію, на підставі якої в звіті «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни» появилась згадка про виявлені порушення.

Аналогічний запит ЄРЦ направило і в обласне управління Служби безпеки України. 

Комунальне підприємство звертає увагу, що всі роботи з будь-яких ремонтів приймаються виключно за участі мешканців, а також сертифікованого технічного нагляду, який несе кримінальну відповідальність за відповідніть виконаного кошторисній документації.

З огляду на це списання будь-яких коштів без фактичного виконання навіть теоретично є неможливим. Що власне і довели кількасот проведених раніше перевірок, – зазначають у ЄРЦ.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry