ЄРЦ не сплачуватиме добровільно “антимонопольний штраф”, – секретар наглядової ради Вадим Войтик

Автор: Турій Роман

19 Nov, 2014 11:33

ЄРЦ не сплачуватиме добровільно “антимонопольний штраф”, – секретар наглядової ради Вадим Войтик

 Івано-Франківський управитель житла КП “Єдиний розрахунковий центр” не планує добровільно сплачувати штраф в 200 тисяч гривень. Про це йдеться у коментарі секретаря наглядової ради підприємства Вадима Войтика.

Читайте також: У Марцінківа нарешті придумали, як підвищити тарифи на квартплату (ДОКУМЕНТ)

Так на сьогодні жодного дня по суті не розглядалась скарга ЄРЦ до Антимонопольного комітету. Рішення судів стосувалися лише процедури, про що нещодавно повідомляла прес-служба підприємства з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

“Питання не в сумі, 200 тисяч – сума валових надходжень на один-два дні. Питання в незаконності самого рішення, а також в тому, що у результаті штраф заплатять ні в чому не винні мешканці нашого міста. Адже по суті це єдине джерело таких платежів”, – наголошує Вадим Войтик.

Крім того, діє пряма заборона засновника ЄРЦ – міської ради.  Відповідне рішення ухвалили депутати ще в 2013 році.

“Ми вважали і вважаємо червневе 2013 року рішення Тимчасової адміністративної колегії АМК незаконним у кожній його літері. Чудово пам’ятаю те судилище, знаю чим і чому воно було інспіроване, – вважає Вадим Войтик.

Те, що недолюстрована протеже Януковича, очільниця Івано-Франківського АМК пані Савчин виконувала замовлення геть з інших кабінетів – очевидно. Як і те, що таке рішення антимонополістів неабияк потішило недобиту комунальну мафію. Адже крім “вироку” від АМК жодних інших негативних для ЄРЦ документів немає. Чинними залишаються і всі рішення міської ради, на користь підприємства систематично видаються судові накази”.

Також, як стало відомо Галці, ще в березні 2014 року Антимонопольний комітет України, з огляду на беззастережну судову практику, ухвалив рішення про початок процедури перегляду “вироку” Тимчасової адмінколегії. 

амк_перегляд_2014-03

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry