ЄРЦ не сплачуватиме добровільно “антимонопольний штраф”, – секретар наглядової ради Вадим Войтик

Автор: Турій Роман

19 Лис, 2014 11:33

ЄРЦ не сплачуватиме добровільно “антимонопольний штраф”, – секретар наглядової ради Вадим Войтик

 Івано-Франківський управитель житла КП “Єдиний розрахунковий центр” не планує добровільно сплачувати штраф в 200 тисяч гривень. Про це йдеться у коментарі секретаря наглядової ради підприємства Вадима Войтика.

Читайте також: За місяць міське УКБ в обхід тендерів провело 53 закупівлі на понад 22 мільйони, - експерт

Так на сьогодні жодного дня по суті не розглядалась скарга ЄРЦ до Антимонопольного комітету. Рішення судів стосувалися лише процедури, про що нещодавно повідомляла прес-служба підприємства з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

“Питання не в сумі, 200 тисяч – сума валових надходжень на один-два дні. Питання в незаконності самого рішення, а також в тому, що у результаті штраф заплатять ні в чому не винні мешканці нашого міста. Адже по суті це єдине джерело таких платежів”, – наголошує Вадим Войтик.

Крім того, діє пряма заборона засновника ЄРЦ – міської ради.  Відповідне рішення ухвалили депутати ще в 2013 році.

“Ми вважали і вважаємо червневе 2013 року рішення Тимчасової адміністративної колегії АМК незаконним у кожній його літері. Чудово пам’ятаю те судилище, знаю чим і чому воно було інспіроване, – вважає Вадим Войтик.

Те, що недолюстрована протеже Януковича, очільниця Івано-Франківського АМК пані Савчин виконувала замовлення геть з інших кабінетів – очевидно. Як і те, що таке рішення антимонополістів неабияк потішило недобиту комунальну мафію. Адже крім “вироку” від АМК жодних інших негативних для ЄРЦ документів немає. Чинними залишаються і всі рішення міської ради, на користь підприємства систематично видаються судові накази”.

Також, як стало відомо Галці, ще в березні 2014 року Антимонопольний комітет України, з огляду на беззастережну судову практику, ухвалив рішення про початок процедури перегляду “вироку” Тимчасової адмінколегії. 

амк_перегляд_2014-03

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...