ЄРЦ підбив підсумки міського конкурсу “Європейські балкони” та нагородив переможців

Автор: Вадим Войтик

20 Вер, 2014 06:53

ЄРЦ підбив підсумки міського конкурсу “Європейські балкони” та нагородив переможців

Шестеро іванофранківців стали переможцями конкурсу “Європейські балкони”, який проводився муніципальним управителем житла КП “Єдиний розрахунковий центр”. 

Читайте також: Михайло Вінтоняк ніколи не був керівником управління житлово-комунального господарства, - Смушак

Змагання флористів-аматорів тривало упродовж літа. Участь у ньому міг взяти кожен, хто влаштував у себе за вікном яскравий куток. Для цього достатньо було надіслати фото балкону на адресу підприємства. Головна вимога – щоб він підвищував естетику фасаду будинку.

“Основний це був критерій, звісно, багато квітів, озеленений. Він мав вписуватися у загальну архітектуру будинку, тобто, не порушувати цілісності цього будинку. Щоб він не був добудований чи оформлений пластиком. Тому що пластикова вагонка псує загальний вигляд будинку і міста. І от це були головні критерії: щоб він був зі смаком оформлений”, – говорить Наталія Ярощук, головний бухгалтер КП “ЄРЦ”.

Фіналісти розповідають: догляд за квітами для них – то відпочинок. А перемога у конкурсі стала приємною несподіванкою. Адже свої балкони вони квітчають з року у рік, і роблять це не заради призів.

“Квіти – це посмішка природи, – вважає переможниця конкурсу Дарія Синкевич. – Квіти просто зігрівають душу і серце радіє, коли на них дивишся+ Я з квітами розмовляю. Я навіть як десь їду, прошу невістку чи когось: дуже вас прошу, розмовляти з моїми квітами. З ними так як з людьми, треба говорити. А займаюсь я дуже давно вже квітами. У мене не тільки на балконі, а й у квартирі, в кабінеті на роботі. Я просто люблю квіти”.

Зробити місто красивим та охайним – справа кожного мешканця, переконані у ЄРЦ. Тому й провели даний конкурс. Сподіваються, що таким чином зможуть залучити якомога більше людей до упорядкування Івано-Франківська.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...