ЄРЦ удруге запрошує фінансову інспекцію взяти участь у підготовці до зими

Автор: Вадим Войтик

04 Sep, 2014 13:21

Поділитись публікацією
ЄРЦ удруге запрошує фінансову інспекцію взяти участь у підготовці до зими

Комунальне підприємство «Єдиний розрахунковий центр» вже удруге запрошує представників Державної фінансової інспекції до участі у виконанні робіт з випробовування та розповітрювання будинкових мереж.

Читайте також: В дворі на вулиці Стуса тривають ремонтні роботи (ФОТО)

Підприємство нагадує, що саме ці роботи за тепловим районом ТОВ «СТЕК» викликали надзвичайно пильну увагу під час здійснення планової комплексної ревізії КП «ЄРЦ».

Зокрема, головний державний фінансовий інспектор Оксана Гергелюк потрактувала зусилля підприємства із забезпечення запуску тепла як нанесення збитків. Повідомлення Оксани Василівни вочевидь стало підставою для кримінального провадження, ймовірно закритого згодом за відсутності події злочину.

З огляду на незмінність тарифів, КП «ЄРЦ» ймовірно і цьогоріч потребуватиме додаткових витрат, які не будуть у подальшому відшкодовані ні у складі квартплати, ні шляхом донарахування мешканцям.

Вже зараз підприємство закупило утеплювач для труб. Крім того, колеги з ТОВ «СТЕК» традиційно очікують оплати за електроенергію та інші витрати, пов’язані з подачею тиску на будинки.

З метою недопущення можливих подальших сумнівів ДФІ у доцільності здійснення подібних витрат зараз та у майбутньому, КП «Єдиний розрахунковий центр» удруге запрошує працівників державної фінансової інспекції Гергелюк О.В., Горду Л.Р., Дяків О.І., Федорчак М.В. до участі у відповідних роботах.

Підприємство гарантує працівникам ДФІ видачу робочого одягу, інструменту, а також проведення первинного навчального інструктажу.

Попереднє, весняне запрошення, публічно та письмово надіслане КП «ЄРЦ» на адресу ДФІ залишилось без відповіді.

Прес-служба КП «ЄРЦ»

Теги: