Євген Марусяк вкотре оновив рекорд України зі польотів на лижах з трампліна (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

17 Бер, 2024 10:40

Прикарпатській “летючий лижник” Євген Марусяк зі стрибком на 223 метри встановив новий рекорд України на польотному трампліні в норвезькому Віркерсун.

Про це інформує “Галка” з посиланням на Ski Federation of Ukraine.

Новий рекорд Євген Марусяк встановив на кваліфікації етапу Кубка світу зі стрибків з трампліна. Атлет виконав стрибок на 223 м і зайняв 12 позицію.

Попередній рекорд, який був встановлений у квітні 2023 року, теж належав прикарпатцю: у словенській Планиці під час першого раунду фінального етапу Кубка світу з польотів на лижах з трампліна він полетів на 213,5 метрів.

Індивідулаьні старти заплановані на 17 березня о 12:00. Пряма трансляція – Євроспорт 1.

Як писала “Галка”, Євген Марусяк перший в історії України стрибун на лижах з трампліна, що має результати в топ-30 найкращих на всіх трьох базових лижних трамплінах світу.

На етапі Кубка світу в норвезькому Трондхейм атлет фінішував на 25 місці. Вперше за 14 років спортсмен з України набрав залікові бали на великому трампліні.