Євробляхерам заборонили перетинати кордон без сплати грошової застави. Черги зникли

Автор: Вадим Войтик

25 Nov, 2018 11:43

Євробляхерам заборонили перетинати кордон без сплати грошової застави. Черги зникли

Власники автомобілів на єврономерах з числа громадян України не зможуть перетнути український кордон без сплати грошової застави у сумі, яку слід було б сплати за розмитнення. Як наслідок – практично зникли черги в пунктах пропуску. 

Так, повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, станом на 09:00 25.11.2018.

Республіка Польща: “Устилуг” –0, “Угринів” –0, “Рава-Руська” –0, “Грушів” –0, “Смільниця” – 0, “Шегині” –0, “Краковець” –0. Словацька республіка: “М.Березний” – 0, “Ужгород” – 0. Угорщина: “Тиса” – 0, “Дзвінкове” – 0, “Косино” – 0, “Лужанка” – 10, “Вилок” – 0. Румунія: “Дяково” – 0, “Солотвино” – 0, “Порубне” – 0. Молдова: “Мамалига-авто” – 0.

Як інформувала “Галка”, Порошенко підписав закони про «євробляхи», проти якого протестували по всій Україні, зокрема і в Франківську.

Обидва законопроекти були офіційно опубліковані у газеті «Голос України» у суботу, 24 листопада, і відповідно вступають в силу у неділю, 25 листопада. Зміни, зокрема, стосуються правил перетину кордону резидентами України на автомобілях з іноземною реєстрацією.

«За новими правилами громадяни-резиденти мають право переміщувати транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, в режимі транзиту за умови сплати грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу», – розповів у своєму блозі керівник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

Зміни набули чинності рівно опівночі (00:00) 25 листопада.

Фактично це означає, що власники нерозмитнених автомобілів на єврономерах втратили право виїзду за кордон. Точніше, виїхати вони зможуть, однак не зможуть повернутися в Україну, не сплативши суми розмитнення в якості грошової застави.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry