Її гамселив, а на сина кидався з ножем: історія прикарпатки і дитини, які втекли від чоловіка-тирана (ВІДЕО)

Автор: Єва Жасминова

26 Jan, 2022 15:05

Її гамселив, а на сина кидався з ножем: історія прикарпатки і дитини, які втекли від чоловіка-тирана (ВІДЕО)

Її гамселив, а на сина кидався з ножем. Таке ставлення до себе та дитини від чоловіка-тирана 43-річна прикарпатка Наталія терпіла 15 років. Аж поки не втекла.

На таке рішення наважалися, коли чоловік вчергове побив її. Дісталось жінці за те, що у неї вкрали телефон.

“Зайшов в кімнату, хапає мене за волосся, а дитина розвернулась і його вдарила. Через те, що син мене захистив в нього рука була напухша. Я кажу “сину, ні, я так більше не можу”. В той день мені головне було забрати документи. Вночі, коли він заснув ми потихеньку вийшли за хату, курточку на себе, сумку. Ми поїхали в Івано-Франківськ”, – розповідає Наталія.

Без даху над головою Наталія з сином були майже тиждень. Ночували здебільшого на вокзалі в Івано-Франківську, аж поки їх не прихистили волонтери організації “Час добра та милосердя”. Вони орендували для сім’ї квартиру, допомогли з продуктами та одягом.

“Ця родина коли ми познайомилась була в досить критичному стані. Ми розуміємо, що люди беззахисні, безпорадні, які опинилися самі серед вулиці з бідою. Вони приїхали до нас у крамничку, то були повністю голодні, холодні, ноги промокші, одяг брудний. Вони вже більше місяця в нас, Наталя влаштувалася на роботу”, – розповідає голова БО “Час добра та милосердя” Валерія Кушніренко.

Піти від чоловіка раніше жінка не наважувалася: немає ні родичів, ні власного житла. Щоб хоч якось себе захистити писала заяви на кривдника до поліції, але це не допомагало. Чоловіка забирали у відділок, але через кілька годин відпускали, тоді він починав лютувати ще більше.

“Він схватив ножик, мене по руці різанув, я побігла до сусідів, вони перемотали мені руку. Дитину забрали, в дитини стрес, дитина плаче, кричить. Бувало таке, що кілька днів по вулиці гуляла, поверталась він вже успокоївся. Бувало й так, що зготувала їсти йому щось не так, він на голову міг мені перевернути, міг мене побити”, – розповідає постраждала Наталя.

Більше дивіться у сюжеті 402 каналу:

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry