Його називають найкращим: пластичний хірург Віктор Кемкін оперує в Івано-Франківську (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

09 Гру, 2022 09:10

Поділитись публікацією
Його називають найкращим: пластичний хірург Віктор Кемкін оперує в Івано-Франківську (ФОТО)

Віктор Кемкін – досвідчений пластичний хірург та онкомамолог. Випускник медичних навчальних закладів Києва та Німеччини (стажування у Франкфурті, клініці ім.Гете, Берліні – клініка Шаріте, та Університетській клініці Гейдельберга), через війну переїхав на захід України. За цей час лише в Івано-Франківську провів вже понад 200 операцій, пише Галка.

У цей нелегкий для кожного в країні час фахівець безоплатно допомагає відновлювати після травм військових. А ще працює в естетичній та реконструктивній пластичній хірургії. Такі види медичної допомоги дозволяють не просто змінювати візуальний вигляд пацієнтів, а й змінити їх життя, переконаний Віктор Кемкін.

Допомога військовим та цивільним після поранень

Головне кредо Віктора Кемкіна: «Ми не просто змінюємо «обкладинку», ми змінюємо людям життя, їхню психологію». Зараз хірург допомагає військовим, котрі постраждали від ворожих обстрілів, так і цивільному населенню. Таких операцій у клініці провели вже близько 30.

«Ми видаляємо рубці, робимо корекцію після вогнепальних та мінно-вибухових поранень. Зараз ми займаємося не тільки естетичною хірургією, а й реконструктивною пластичною хірургією.

Після поранень часто можуть лишатися великі шрами, адже перш за все лікарі рятують життя, а я з командою, зі своєю кваліфікацією, вже згодом допомагаємо зробити все естетично, щоб людина могла нормально жити та відчувати себе гарною», – розповідає Кемкін.

Він вже допомагав жінкам, які мали великі рубці після поранень. В таких випадках рубці обережно висікають, а згодом на їхньому місці лишається тільки невеликий шрам. Вартість операції залежить від її складності, але цивільні можуть отримати понад 30% знижки.

Консультацію та оперування військових, котрі постраждали у бойових діях, Віктор Кемкін проводить безкоштовно. Пацієнтам тільки потрібно оплатити розхідні матеріали для клініки – марлю, спирт, ліки та інше.

Перед кожною з операцій потрібно відвідати первинну консультацію, адже після певних поранень проводити «естетичне втручання» можна майже одразу, а після інших – доведеться зачекати кілька місяців.

Естетична хірургія для жінок, чоловіків та дітей

Одні з унікальних пластичних операцій, що проводить Віктор Кемкін – циркулярна абдомінопластика (360° боділіфтинг). Хірург комплексно забирає зайві відкладення жиру з живота та спини, робить підтяжку. Такі операції актуальні як для чоловіків, так і для жінок.

«Чимало людей страждають через це, переймаючись своєю зовнішністю, але не знають, що все можна прибрати за одну операцію. У нас є операції, які виконуються тривалістю по 12-15 годин, коли ми робимо одразу «циркулярну абдомінопластику 360°», формуємо «спортивний» живіт, усуваємо діастазу, робимо мамопластику, а ще підтяжку рук (брахіопластику) і підтяжку ніг (феморопластику)», – додає хірург.

Як онкомамолог Віктор Кемкін має досвід видалень при різних випадках онкології молочної залози. Наприклад, виконує операції при «синдромі Анджеліни Джолі». У таких випадках направду йдеться про порятунок життя. Один з випадків – жінка була вагітна і більше не планувала народжувати дітей. Вона знала, що у її матері та бабусі була онкологія молочної залози. Жінка зробила генетичний тест BRCA (дозволяє виявити спадкову ймовірність раку молочної залози чи яєчників) і після цього у неї результат, що 98% вона також буде мати цю онкологію.

«У таких випадах ми превентивно видаляємо молочну залозу та ставимо імпланти. Називається це «Підшкірна мастектомія з одночасним встановленням імплантів»».

На питання, чи доречно зараз робити естетичні операції, адже у країні війна та є інші проблеми, Віктор Кемкін відповідає – у дівчат дуже багато комплексів, які часто мають початок ще з дитинства. Це перешкоджає людині бути активною у суспільному житті в тому числі.

У клініці був приклад, коли жінка прийшла з донечкою. У мами була капловухість. Вона розповіла, що хоче завчасно зробити дитині отопластику (пластика вух), щоб у неї не було «блоків». Коли жінка була маленька, то з неї всі сміялися, ображали та обзивали, тому вона хоче вберегти від цього свою доньку.

«В капловухості нічого страшного немає. Але ось глузування ровесників здатні назавжди скалічити психіку малюка і викликати у дитини серйозні проблеми в майбутньому, у дорослому житті», – додає Кемкін.

Дуже часто допомоги пластичного хірурга потребують жінки після народження дитини. У таких випадках команда Віктора Кемкіна пропонує комплексну послугу “Mommy makeover” – це ефективний метод комбінованої пластичної операції, спеціально розроблений для відновлення привабливої фігури після вагітності та грудного вигодовування.

“Mommy makeover” включає в себе:

1) пластику живота (усунення зайвої шкіри та розтяжки) + усунення діастазу

2) ліпосакцію

3) збільшення/зменшення грудей

4) інтимну пластику

До українського фахівця після…закордонних “експертів”

Крім того, Віктор Кемкін допомагає жінкам виправити неякісну пластику, яку їм зробили закордоном. Наприклад, пластику грудей, зроблену у Туреччині, де все працює, як на «конвеєр». Він пояснює, що до всіх операцій підходить індивідуально, навіть з певною творчістю, тому і результат виходить відповідний.

До клініки звертаються не тільки франківці, але й люди з-за кордону – Польщі, Німеччини, Англії та навіть Америки. Первинну консультацію можна провести онлайн, а оперує Віктор Кемкін в Івано-Франківську, Львові та Києві.

В естетичному напрямку він проводить такі операції:

–          Ліпосакція (видалення жирових відкладень у певній ділянці тіла)

–          Абдомінопластика (корекція форми живота)

–          Мамопластика (збільшення грудей)

–          Лікування гінекомастії (зменшення грудних залоз у чоловіків)

–          Ринопластика (корекція форми носа)

–          Підтяжка обличчя (корекція вікових змін на обличчі)

Вдячні пацієнти Віктора Кемкіна – не тільки жінки. Нерідко наважуються змінити своє життя чоловіки. Це пацієнти з ожирінням, розтяжками на тулубі, “мішками” під очима – це проблеми, які можна вирішити за одне хірургічне втручання.

Чи доступні такі операції для кожного? Віктор Кемкін переконує – тут йдеться не про розкіш чи про задоволення недоречних примх, а про кардинальну зміну свого життя у кращий бік. Адже не в кожного стан здоров’я дозволяє скидати зайву вагу дієтами чи фізичними навантаженнями. Чи коли інакше не можна протистояти віковим змінам. Тож разова робота пластичного хірурга в цьому випадку – направду недорога, особливо в порівнянні з цінами закордоном.  

До слова, з кожної операції хірург певний відсоток коштів перераховує на потреби ЗСУ.

Віктор Кемкін у соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram

Партнерська публікація