Юна прикарпатка стала призеркою тенісного турніру у Львові

28 May, 2018 17:05

З 21 по 25 травня у Львові пройшов тенісний турнір І категорії “Відкритий чемпіонат Львівської області”.

У парному розряді вікової категорії до 12 років серед дівчат успішно виступила франківська тенісистка Євгенія Зеленська.

В парі з киянкою Маргарітою Охендовською юна прикарпатка дійшла до фіналу змагань та зайняла друге місце, інформує “Sport.if.ua”.

На шляху до вирішального поєдинку вдалося здолати дві львівські пари суперниць Чорна/Лойко (6:1, 6:0) та Ключ/Коляда (6:2, 6:2).

А виграла турнір чернівецько-львівська пара Дарина Волосова/Мілана Волошин, яка у фіналі перемогла з рахунком 6:1, 6:3.