Юна прикарпатська гімнастка виборола “бронзу” на Європейському олімпійському фестивалі (ФОТОФАКТ)

31 Jul, 2022 08:25

Спортсменка з Прикарпаття Анна Лащевська та Радомир Стельмах (м. Запоріжжя) вибороли бронзову нагороду у змаганнях зі спортивної гімнастики у категорії змішаних пар на XVI літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.

Змагання проходять у м. Банська Бистриця (Словаччина), пише “Галка” з посиланням на “Спортивні новини Прикарпаття”.

Спортсмени дійшли до 4 з 5 раундів фіналу змагань серед змішаних пар, де на 0.551 бала випередили суперників і отримали «бронзу».

“Бронзова медаль Радомира Стельмаха і Анни Лащевської є історичною, адже такий вид програми як змішані пари зі спортивної гімнастики був представлений на ЄЮОФ вперше”, – йдеться в повідомленні.

У скарбничці збірної України вже 9 нагород ЄЮОФ – 4 золоті і 5 бронзових.