Юна прикарпатська сноубордистка перемогла на міжнародному турнірі FIS (ВІДЕО)

Автор: Андрій Макітра

25 Гру, 2023 16:15

Прикарпатка Елеонора Павлюк 22 грудня здобула перемогу на юніорських змаганнях FIS зі сноубордингу в Чехії.

Про це пише Галка з посиланням на Державний центр олімпійської підготовки із зимових видів спорту.

Впродовж 21-22 грудня в чеському Монінець, одразу після етапу Кубка Європи, відбулися змагання FIS серед дорослих та юніорів.

У другий день змагань, 22 грудня, вихованка ДЦОП ЗВС Елеонора Павлюк виграла змагання серед юніорок. Сноубордистка 2005 року пройшла дистанцію за 1:06.57 та набрала 70 очок.

Також серед українських спортсменів на змаганнях: 5 місце у юніорки Ірини Гордійчук, яка лиш нещодавно провела свій перший міжнародний старт. А серед юніорів 5 місце в Михайла Кабалюка та 7 в Нестора Білоуса.

Серед дорослих 4 місце посів Андрій Кабалюк, а Віта Боднарук фінішувала на 8 позиції.