Юнацька команда “Прикарпаття” – переможець Кубка України (ВІДЕО)

05 Бер, 2023 18:28

Четвертого березня визначився переможець Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України U-19/U-17.

Фінальну частину Всеукраїнського об’єднаного турніру приймав Київ, адже одразу три команди ДЮСШ “Атлет” пробилися до фіналів у чотирьох вікових категоріях. У найстаршій з них головний трофей виборювали столичний “Атлет” та івано-франківське “Прикарпаття”.

Про це пише “Галка” з посиланням на сайт МФК “Прикарпаття”.

У фінальному матчі підопічні Олега Веприка були сильнішими за господарів, забивши по голу у кожному з таймів. На 27-ій хвилині після навісу з кутового Павло Михальчук виграв верхову боротьбу і головою спрямував м’яча у нижній кут воріт. А на 58-й хвилині швидку контратаку прикарпатців точним ударом завершив Назар Пасічняк.

У підсумку, 2:0 – непроста, але заслужена перемога гостей, і красень-кубок помандрував до Івано-Франківська.