Юні франківці завоювали “срібло” чемпіонату України з регбі (ФОТО)

Автор: Застава Максим

28 Тра, 2019 10:48

Днями на полі спортивного комплексу ім. Героїв-пожежних, що в Івано-Франківську, відбулися ігри фінального етапу чемпіонату України з регбі-7 серед юнаків 2004-05 років народження. Франківська команда вдало виступила на змаганнях.

Окрім місцевої команди ДЮСШ-2-«Станиславів» у боротьбі за нагороди взяли участь три команди з Одеси: ОДЮСШ, «Анатра» і «Лідерс», київська команда ДЮСШ-12, «Гарт» із с.Дмитрівка Києво-Святошинського р-ну Київської області, «Буревісник» Хмельницький, збірна Донецької області РК «Ъ» (Покровськ), збірна Харківської області, ДЮСШ-10 Кривий Ріг.

У груповому етапі франківські юні регбісти переконливо виграли у команди з Кривого Рога з рахунком 41:5 і зіграла внічию із добре підготовленою командою одеської ОДЮСШ 14:14. Це дало право команді ДЮСШ-2-«Станиславів» вийти у півфінал за 1-4 місця і разом з командами ОДЮСШ, збірною Харківської області і збірною Донецької області РК «Ъ» наблизитися до нагород чемпіонату.

Суперниками франківських регбістів у півфінальній грі були харків’яни, які не зуміли вчинити гідного опору господарям. ДЮСШ-2-«Станиславів», здійснивши чотири «спроби» і успішно пробивши «реалізації», з рахунком 28:0 впевнено пробились у головний фінал. Другий фіналіст чемпіонату України визначився у протистоянні одеситів і донеччан. Одесити довели свою перевагу у грі і здобули право разом з господарями розіграти чемпіонське звання.

Як показав фінал, більше сил після трьох проведених ігор у групі і півфіналі залишилось у одеситів, які виграли з переконливим рахунком і цілком заслужено команда ОДЮСШ Одеса стала переможцем чемпіонату України з регбі-7, а команда ДЮСШ-2-«Станиславів» з Івано- Франківська стала срібним призером чемпіонату України, показавши добре організовану командну і самовіддану гру у захисті і прекрасно використавши можливості для успішного завершення результативних атак.