Юні франківські науковиці пройшли міжнародне стажування у Німеччині (ФОТО)

Автор: Застава Максим

19 Гру, 2018 08:51

Поділитись публікацією
Юні франківські науковиці пройшли міжнародне стажування у Німеччині (ФОТО)

Магістрантки кафедри біохімії та біотехнології Анастасія Грущенко та Леся Сіщук, які стали стипендіатами програми 2018/2019 Leonhard Euler від Німецької служби академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austausch Dienst, DAAD), впродовж двох місяців проходили міжнародне стажування у Вищій Медичній Школі м. Ганновер (Німеччина).

Читайте також: У Микитинцях завершують встановлювати сучасний футбольний майданчик (ФОТО)

Студентки ПНУ успішно виконали частину магістерської програми у німецькій дослідницькій групі під керівництвом Dr. Tetyana Yevsa у відділенні гастроенетерології, гепатології та ендокринології німецького університету. Експерименти магістранток присвячені імунологічним та біохімічним особливостям лабораторних мишей з передраковим станом та хворих на рак печінки, пише “Галка” з посиланням на прес-службу вишу.

Наразі майбутні біохіміки готуються до захисту своїх магістерських робіт, на якому буде присутня і Dr. Tetyana Yevsa.

Нагадаємо, у Вищій Медичній Школі м. Ганновер (Німеччина) зараз продовжує навчання в аспірантурі під керівництвом Dr. Tetyana Yevsa випускницями кафедри біохімії та біотехнології, магістрантка біохімії Наталія Петрів. Вона також є стипендіаткою від DAAD у рамках програми Leonhard Euler 2017.