Юні франківські регбісти з «Роланду» заробили у Лодзі медалі і торти

Автор: Турій Роман

29 Apr, 2014 07:09

Поділитись публікацією
Юні франківські регбісти з «Роланду» заробили у Лодзі медалі і торти

26 квітня у польському місті Лодзі відбувся VII міжнародний турнір з регбі серед дітей та юнаків Меморіал Мірослава Войтані. Змагання проходили у трьох вікових категоріях. У двох з них виступали юні регбісти Івано-Франківської ДЮСШ-2-«Роланд».

Цьогорічний турнір проходив у складних погодних умовах, п’ятигодинні  змагання супроводжувались  постійним дощем.  Незважаючи на це, емоції на п’яти ігрових полях не згасали від першої до останньої гри.

У категорії юнаків 2001-02 р.р.н. наші регбісти у своїй групі стартували не дуже вдало, поступившись господарям турніру команді «Будовляни» та зіграли внічию із «Спартою» з Яроцина. Перемога з рахунком 30:5 над командою «Руда» Слазка вивела наших юнаків на друге місце у групі, що дало можливість позмагатись у фінальному турнірі за 4-6 місця серед дванадцяти команд . У першій грі наші хлопці не мали проблем з командою «Носорожсе» Лодзь і виграли з рахунком 25:5. У другій грі сильнішими були суперники наших земляків команда «Погонь» Седліце – 10:25. В результаті команда ДЮСШ-2-«Роланд» зайняла 5-е місце.

Успішніше виступили наші найменші регбісти 2003 р.н. і  молодші.  12 команд змагались за першість у програмі регбі-5 ( інакше таг-регбі), знайоме нашим дітям, які беруть участь у чемпіонаті Івано-Франківська з регбі-5. Стартова гра нашої команди з командою «Будовляни» Лодзь не виявила переможця – 10:10. Дві інші гри наші діти легко переграли «Спарту» Яроцин 35:0 і  «Руду» Слазку 20:5, отримавши право продовжити грати за найвищі місця. У головному міні-турнірі за 1-3 місця наші суперники «Горце» Раба Ніжна і «Лехія» Гданськ були майстернішими і дозволили команді ДЮСШ-2-«Роланд» зайняти третє місце.

За підсумками турніру гравці дитячої команди були нагороджені Кубком за третє місце і медалями. Всі члени делегації з Івано-Франківська отримали теплий прийом від господарів,численні подарунки та … кілька тортів,  щиро приготовлених батьками юних регбістів клубу «Будовляни».

На закінчення поїздки юні регбісти відвідали Краків, у тому числі замок Вавеля, ознайомившись з іншими знаменитими місцями міста та неймовірною архітектурою.