Юні франківці здобули п’ять медалей на чемпіонаті України зі змішаних бойових мистецтв (ФОТО)

Автор: Борис Марія

08 Тра, 2023 10:58

П’ять медалей виграли юні франківці на чемпіонаті України зі змішаних бойових мистецтв UF MMA, який проходив 6-7 травня у Чернівцях.

У здобутку борців з Івано-Франківська два золота, срібло та дві бронзи, пише Галка.

Вперше стали чемпіонами України каратисти Євген Голендер (вагова категорія до 37 кг) та Лілія Гугляк (вагова категорія до 52 кг). Євген Дяків (вагова категорія до 37 кг) виборов срібло, а Олександр Голендер (вагова категорія до 52 кг) та Роман Медвідь (вагова категорія до 37 кг)- бронзові медалі.

На шляху до чемпіонства у єдиному для себе поєдинку на турнірі зійшлися Голендер та Дяків. А Ліля Гугляк провела два переможні бої.