Юні івано-франківські регбісти випробували свої сили у Польщі (ФОТО)

Автор: Турій Роман

17 Sep, 2014 10:32

Юні івано-франківські регбісти випробували свої сили у Польщі (ФОТО)

Юні регбісти ДЮСШ-2-«Роланд» у спілці з своїми ровесниками із львівської ОДЮСШ на минулих вихідних виступили на фестивалі дитячо-юнацького регбі у польському місті Лодзь.

Даний спортивний захід під гаслом «Витягни дитину з підворіття» організувала міська управа разом з спортивним клубом «Будовляни», на базі якого і відбулися ігри з регбі у трьох вікових групах, спортивні забави, ігри, конкурси.

Незважаючи на те, що організатори не мали своїм завданням визначення спортивних результатів, це не позбавило дітей здорових спортивних емоцій.

Наші діти у віковій категорії до 11 років, за яку виступали франківчани, здобули шість виграшів у восьми іграх і зайняли друге місце, поступившись своїм ровесникам із Гдині.

У категорії до 13 років команда, основу якої складали львівяни, отримала сім перемог у восьми іграх.

Серед п’ятнадцятирічних збірній команді Львова і Івано-Франківська, що складалася з юнаків не старших 2000 року народження, не вдалось протистояти польським юнакам: лише один виграш у шести іграх. Незважаючи на це, здобутий досвід і ігрова практика, якої так бракує українським командам, важать більше, ніж перемога у товариському турнірі.

Участь у такому спортивному дійстві для делегації з Галичини залишила найприємніші враження , а також показала, якою насправді може бути турбота влади про здоров”я юних громадян та філософія залучення дітей до занять спортом чи будь-якими іншими фізичними вправами.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry