Юні прикарпатські боксери стали найкращими на Всеукраїнських змаганнях

Автор: Застава Максим

07 Бер, 2018 14:45

З 26 лютого по 4 березня цього року до Івано-Франківська завітали представники 22-х областей, які у поєдинках виборювали звання чемпіонів. Прикарпатські юнаки завоювали сім золотих нагород.

Найкращі спортсмени-школярі України 6 днів боксували на рингах Івано-Франківського коледжу фізичного виховання НУФВСУ. За підсумками змагань були визначені чемпіони та призери Гімназіади України 2018 року з боксу, інформує прес-служба Івано-Франківського ОДА.

Серед інших у цих змаганнях взяли участь спортсмени з нашої області, а саме представники Долинщини, Снятинщини, Коломийщини, Надвірнянщини, Тисменицького району та м.Івано-Франківська.

• Юлія Гончаренко (м.Івано-Франківськ) 57кг (тренер Сервін Сулейманов);
  • Анжела Кварцяна (м.Івано-Франківськ) 80кг (тренер Сергій Данилів).

Окрім індивідуальних, було визначено загальнокомандні місця, де спортсмени-школярі Івано-Франківської області вибороли абсолютну першість та звання чемпіонів Всеукраїнської Гімназіади з боксу і були нагородженні кубком Комітету з фізичної культури та спорту Міністерства освіти та науки України.

Слід додати, що цей чемпіонат був одним із останніх етапів підготовки та відбору збірної команди України до Всесвітньої гімназіади, яка пройде у травні цього року в м.Маракеш (Марокко).