Юні таеквондисти на всеукраїнському чемпіонаті вибороли чотирнадцять золотих медалей

Автор: Борис Марія

20 Кві, 2016 15:29

З 15 по 17 квітня у Кіровограді проходив чемпіонат Всеукраїнського союзу таеквон-до серед дітей до 14 років.

У змаганнях взяли участь 717 учасників з 10 областей України. Івано-Франківську область представили 25 спортсменів, вихованців заслуженого тренера України Олега Солов’я, заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей, тренера 1 категорії Любомира Савчака і тренера Сергія Данищука, які займаються у спортклубах “Лідер”, “Боєць” та “Данищук тім”, інформує  sport.if.

Змагання проходили у двох розділах – спаринг (массогі) і формальні вправи (туль) в особистому, та командному заліках.

Наша збірна виборола 14 золотих, 6 срібних, та 12 бронзових нагород.

Дмитро Тишко, вихованець Олега Солов’я, став абсолютних чемпіоном України у віковій категорії 11-12 років здобувши два “золота” у спарингу (-40 кг) і туль (дивізіон А).

Також слід відзначити перемоги наших таеквондистів у командних спарингах – у вікових категоріях 9-10, 11-12 років серед хлопців та 9-10 років серед дівчат.

Цей чемпіонат був відбірковим до Кубку Європи серед дітей, який відбудеться наприкінці червня в Румунії.

Повні результати змагань можна подивитись тут.