Юним іванофранківцям пропонують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнку

Автор: Комарщук Олександра

16 Січ, 2015 16:41

Юним іванофранківцям пропонують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнку

В Україні, починаючи з 30 грудня 2014 року, проходить конкурс дитячого малюнка «Крила мрій» від Благодійного фонду «Святителя Миколая».

Діти від 5 до 16 років мають можливість проявити свої творчі здібності і намалювати новий логотип для Благодійного фонду «Святителя Миколая».

“Ми очікуємо на яскраві, сповнені добра та любові до своєї родини, країни, людей роботи юних творців. Конкурс розпочнеться 30 грудня і триватиме до 1 лютого. 30 учасників, які надішлють свої роботи першими – візьмуть участь у майстер-класі професійного українського художника. Переможець конкурсу отримає в подарунок річне навчання у художній школі свого міста” – йдеться у повідомленні Благодійного фонду.

За результатами конкурсу Благодійний фонд «Святителя Миколая» проведе урочисте нагородження переможців.

Малюнок подається на аркуші паперу форматом А3, А4 (без рамок та паспарту). На конкурс подаються індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці.

На зворотному боці конкурсної роботи необхідно зазначити: – назву роботи; – прізвище, ім’я, по батькові та вік автора роботи; – домашню адресу; – номер телефону, електронну адресу (за наявності).

Особисті дані про учасників конкурсу не розголошуються. Конкурсні роботи надсилаються поштою на адресу : м. Київ, вул. Суворова 4/б .

На конверті має бути позначка «Конкурс ».

Подані на конкурс роботи відправникам не повертаються. Роботи не рецензуються. Подання роботи означає згоду автора на всі умови конкурсу.

Беручи участь у конкурсі, його учасники погоджуються, що у разі виграшу, їхні імена та малюнки можуть бути оприлюднені та використані Організатором для створення ногово логотипу Благодійного фонду «Святителя Миколая».


Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry