Юний біатлоніст з Прикарпаття став чемпіоном України (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

07 Feb, 2023 18:40

Випускник Яблунського ліцею (Солотвинська територіальна громада), а нині – студент другого курсу Луцького національного педагогічного університету ім. Лесі Українки Михайло Хміль виборов золоту нагороду на дистанції 10 кілометрів.

Ця приємна звістка надійшла із с. Сянки Львівської області, де з 29 січня по 4 лютого триває першість України з біатлону серед юніорів та юніорок. Змагання стартували зі спринтерських гонок. Ця перемога дозволила нашому землякові виконати норматив майстра спорту.

“Михайло на кожному з турнірів виділявся швидкістю, але частіше за все його підводила стрільба. Однак цього разу “зірки зійшлись”, і, заробивши лише одне коло штрафу, він більше ніж на хвилину випередив найближчих суперників”, – повідомила для газети “Слово народу” мати Михайла, а водночас і його тренер, майстер спорту з лижних гонок Тетяна Хміль.

Порадувала і сестра Михайла Аліна – здобувачка освіти Яблунського ліцею (10 клас), яка також з юних років захоплюється лижними гонками. Аліна посіла шосте місце у спринтерських змаганнях серед юніорок, що дозволило їй виконати норматив кандидатки у майстри спорту з біатлону.