Юний франківець Степан Білоус переміг у Всеукраїнському змаганні з тенісу (ФОТО)

Автор: Застава Максим

25 Тра, 2024 20:31

Франківець Степан Білоус у парі з львів’янином Кирилом Кругликом переміг на турнірі Roger Cup U14 – змаганні найвищої категорії “А” Федерації тенісу України.

Змагання тривали у місті Вишково на Закарпатті, пише “Галка” з посиланням на обласну федерацію тенісу.

“Вихованець клубу “АСЕ” з партнером зіграли три поєдинки. Перших опонентів перемогли з рахунком 6-0, 6-0, а потім мали напружений півфінал: 6-3, 1-6, 10-6. У фіналі хлопці здолали тандем з Рівного та Львова – 6-4 та 7-6(5)”, – йдеться у дописі.

ліворуч Кирило Круглик, праворуч Степан Білоус

Крім того, в індивідуальному заліку Степан Білоус, після поразки у першому колі, зіграв у втішному турнірі — і в підсумку переміг.