Юрій Андрухович читатиме прозу на міжнародному фестивалі у Берліні

Автор: Зелінська Таня

05 Aug, 2022 10:40

Юрій Андрухович читатиме прозу на міжнародному фестивалі у Берліні

Міжнародний літературний фестиваль у Берліні запрошує на День читання української літератури. Серед українських авторів буде франківець Юрій Андрухович.

Читайте також: Юрій Андрухович: Іноді я сумую за Майданом

Проєкт закликає школи, університети, кінотеатри, заклади культури, медіа-організації, а також зацікавлених громадян долучитися до читання української літератури 7 вересня.

«Навіть у часи лиха література повинна функціонувати як засіб критики, [намагаючись] знайти слова та мовні форми для невимовного», — пишуть організатори фестивалю, інформує “Галка” з посиланням на “Читомо”.

До читань долучиться понад 15 авторів. Зокрема прозу читатимуть Наталка Ворожбит, Олена Стяжкіна, Сергій Жадан, Юрій Гуржий, Олег Коцарев, Оксана Забужко, Юрій Андрухович. А поезію: Дарина Гладун, Борис Херсонський, Галина Крук, Любов Якимчук.

Крім того, якщо ви бажаєте долучитись до читань, варто написати до 2 вересня на електронну адресу worldwidereading@literaturfestival.com.

Міжнародний літературний фестиваль у Берліні організовує читання у співпраці з Франкфуртським книжковим ярмарком, PEN Berlin та Німецьким PEN-центром.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry