“З 1 вересня діти в горах будуть ходити до школи пішки,” – Романюк

Автор: Людмила Баран

07 Сер, 2014 16:15

“З 1 вересня діти в горах будуть ходити до школи пішки,” – Романюк

Шкільні автобуси, які возили прикарпатських дітей, відправили в зону АТО для перевезення бійців Пятого батальйону. Частина з них вже поламалася.

Читайте також: У ПНУ посвятили дві тисячі першокурсників... онлайн

Співголова Координаційного центру швидкого реагування Юрій Романюк на прес-конференції 7 серпня розповів, що від імені волонтерів попросив державне керівництво нарешті забезпечити прикарпатських бійців

“Єдина бронетехніка, яка є в П’ятого батальйону “Прикарпаття” – це жовті шкільні автобуси, в кількості 20 одиниць. Вони відібрані у дітей з Прикарпаття, які з 1  вересня будуть в горах ходити пішки, тому що частина автобусів вже пошкоджена. Місяць пройшов – автомобільна техніка нашим бійцям в зону АТО не поступила, і ці жовті автобуси там стоять як цілі, як приманки для обстрілів.  Тому я попросив Президента і Міністра оборони: “Поверніть до 1 вересня дітям Прикарпаття шкільні автобуси, а бійців Прикарпаття забезпечте бронетехнікою і відповідними транспортними засобами””,- розповів Романюк.

Юрій Романюк стверджує, що запропонував, аби держава виділила бронетехніку, яка зберігається на складах і яку ніхто не надає в розпорядження армії, для ремонту, навіть за кошти волонтерів. Адже, за його словами, це обійдеться значно дешевше, ніж закупівля за кошти громадян  вживаних транспортних засобів.

“Ми зараз збираємо з людей по 10, по 100 тисяч  благодійної допомоги, щоб купити джипи і БТРи, у той же час на складах Міністерства оборони, у так званого  Департаменту надлишкового майна, налічуються десятки тисяч одиниць бронетехніки, яку чотири місяці ніхто не ремонтує і не передає військам”, – заявив Романюк.

Також депутат розповів, що в Києві зустрічався з івано-франківськими бізнесменами і просив у них допомогти придбати джипи для військових.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...