З 11 січня прикарпатцям почнуть оформляти пластикові паспорти України

Автор: Людмила Баран

17 Гру, 2015 14:28

З 11 січня прикарпатцям почнуть оформляти пластикові паспорти України

З нового року  впроваджується паспорт громадянина України  у вигляді пластикової ID-картки. З 11 січня мешканці Івано-Франківської області можуть звертатися за документами нового зразка до Державної міграційної служби.

Про це у коментарі Galka.if.ua повідомив Василь Гультайчук,  головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю Управління ДМС в Івано-Франківській області.

За його словами, до Івано-Франківська вже завезли обладнання для оформлення паспортів нового зразка. Зараз відбувається його тестування.  Також обладнання отримали кілька районних підрозділів ДМС.

“Зараз триває підготовчий період, встановлення обладнання”, – зазначив Гультайчук.

Попередньо, з 11 січня 2016 року громадянам почнуть оформлювати паспорти. Наразі в обласному Управлінні ДМС чекають на отримання інструкцій. Через тиждень обіцяють оприлюднити більш детальні відомості.

Раніше у ДМС повідомляли, що першими нові паспорти отримають 16-річні, люди, що змінюють прізвище, ті, які загубили чи пошкодили свій старий паспорт. Усі інші зможуть обміняти свій старий паспорт протягом 5 років. Цього непотрібно робити негайно.

Як відомо, з 12 січня 2015 року міграційна служба  розпочала оформлення закордонних паспортів нового зразка.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...