З 20 червня проїзд комунальним транспортом у Франківську подорожчає на 50% (ВИПРАВЛЕНО)

Автор: Застава Максим

19 Чер, 2024 08:25

Поділитись публікацією
З 20 червня проїзд комунальним транспортом у Франківську подорожчає на 50% (ВИПРАВЛЕНО)

За рішенням виконавчого комітету, з 20 червня тариф на проїзд комунальним транспортом в Івано-Франківську зросте на 50%.

Читайте також: Економія світла чи довші канікули: як франківці оцінюють рішення мерії не пришвидшувати старт навчального року

Про це пише “Галка” з посиланням на комунальне підприємство “Електроавтотранс”.

Вартість буде наступна:

  • за транспортною карткою “Галка” – 10 гривень;
  • студентська картка – 8 гривень;
  • за банківською карткою – 12 гривень;
  • готівкою – 15 гривень;
  • квиток у контролера – 300 грн.

Як писала “Галка”, вперше про підняття тарифу міський голова Руслан Марцінків повідомив 9 травня. Мер анонсував, що вартість зросте не раніше 1 липня.

“Зважаючи на суттєве підняття цін на електрику з першого червня і ми бачимо, що сьогодні нам дуже важко витягувати ту ціну — дійсно йде обговорення про збільшення тарифу на громадські перевезення”, – пояснив тоді Марцінків.

Нагадаємо, комунальне підприємство “Електроавтотранс” оцінює вартість проїзду пасажира у своєму транспорті у розмірі 16,54 гривні.

Нагадаємо, директор вказаного КП Віталій Голутяк — серед найвисокооплачуваніших комунальних керівників. Торік він заробив понад 950 тисяч гривень.

Зазначимо, що торік підприємство отримало збитки у майже 100 мільйонів гривень. При тому, що за 2023 рік КП отримало 149 мільйонів внесків до статутного капіталу та 136 з половиною мільйонів дотацій за перевезення.

До речі, у березні 2024 року заступник міського голови Михайло Смушак заявив, до кінця війни у Франківську не підійматимуть тарифи на громадський транспорт.