З чим пішли на канікули прикарпатські мажоритарники (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

27 Лип, 2018 13:12

З чим пішли на канікули прикарпатські мажоритарники (ФОТО)

27 липня у готелі «Станіславів» відбулася прес-конференція, присвячена підсумкам діяльності депутатів-мажоритарників Івано-Франківщини впродовж восьмої сесії Верховної Ради України.

Читайте також: Франківські газовики протестували лічильники із засобами дистанційної передачі даних

Нещодавно закінчилась 8-ма сесія Верховної Ради, і поки що політики на канікулах готуються до нового парламентського сезону, який розпочнеться 4 вересня цього року.

Громадянська мережа ОПОРА підбила підсумки парламентської активності протягом попередньої сесії. Під час прес-конференції координатор Громадянської мережі ОПОРА у Івано-Франківській області Іван Маруняк ознайомив присутніх з тематичними пріоритетами в законотворчій діяльності та законотворчою активністю івано-франківських депутатів-мажоритарників.

“Нещодавно закінчилася сесія і ми вирішили провести аналітику депутатів. До трійки найактивніших мажоритарніків увійшли Михайло Довбенко, Віктор Шевченко та Анатолій Дирів”, – сказав координатор Громадської мережі ОПОРА в Івано-Франківській області Іван Маруняк.

Зокрема, він розповів як народні депутати відвідували засідання своїх профільних комітетів, пленарні засідання Верховної Ради.

“Ми оцінюємо законодавчу активність. Також комітети депутатів, якщо депутат не відвідував пленарне засідання, тоді ми з’ясуємо чому. Найкращий критерій – наступні вибори, де люди самі обиратимуть. Наші депутати мають непогані результати, але вирішує народ” , – розповів політичний експерт Василь Кедик.

Також приділили увагу, наскільки активно депутати користуються таким інструментом як депутатський запит, та наскільки активно парламентарі використовують право виступу під час пленарних засідань для донесення своєї політичної позиції до парламенту.

Депутати-мажоритарники Франківщини 175 раз виступали ініціаторами нових законів, найбільше їх створив Михайло Довбенко.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry