З доходів учасників АТО не справлятиметься військовий збір

Автор: Людмила Баран

19 Лип, 2015 09:12

З доходів учасників АТО не справлятиметься військовий збір

Доходи у вигляді грошового забезпечення учасників АТО звільнятимуться від оподаткування військовим збором з вересня 2015 року.

Це обумовлено Законом України від 18 червня 2015 року  «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції». Про це інформує прес-служба Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Тимчасово, на час проведення антитерористичної операції, звільнено від оподаткування доходи у вигляді грошового забезпечення осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції.

Закон стосується працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівники Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань.

Порядок підтвердження статусу зазначених осіб з метою застосування пільги з оподаткування військовим збором визначається Кабінетом Міністрів України.

Даний закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування (опубліковано в газеті «Голос України» 8 липня 2015 року) та вводиться в дію через два місяці після набрання чинності.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry