З Франківщини видворили громадянина Азербайджану та заборонили приїздити п’ять років (ФОТОФАКТ)

Автор: Зелінська Таня

30 Кві, 2021 07:49

З Франківщини видворили громадянина Азербайджану та заборонили приїздити п’ять років (ФОТОФАКТ)

З території Івано-Франківської області за межі України примусово видворять 37-річного громадянина Азербайджанської Республіки.

Про це повідомили в Міграційній службі Івано-Франківської області, інформує “Галка”.

Наразі його допроваджено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців з неврегульованим статусом. Після вирішення питання з забезпеченням цієї особи проїзними документами працівники міграційної служби супроводять її до аеропорту, забезпечивши виконання рішення суду про видворення іноземця. Крім того, у межах своєї компетенції УДМС в області прийнято рішення про заборону молодому чоловікові відвідувати Україну найближчих 5 років.

Варто зазначити, що через втрату правових підстав для перебування в Україні громадянина Азербайджану ще у березні було зобов’язано покинути територію нашої країни самостійно. Однак у визначений термін він цього не зробив, натомість переховувався, змінюючи місце перебування в Івано-Франківську.

З початку року в Івано-Франківській області виявлено майже сотню порушень міграційного законодавства, в тому числі йдеться й про 37 так званих неврегульованих мігрантів, які не мали правових підстав для перебування в Україні. Практично всі іноземці-правопорушники вже виїхали за межі країни. Щодо 14 осіб цієї категорії прийнято рішення про заборону в’їзду у найближчі 3-5 років.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...