“З Івано-Франківська з любов’ю” – у місті хочуть відродити традицію листування

Автор: Людмила Баран

25 Гру, 2014 13:15

“З Івано-Франківська з любов’ю” – у місті хочуть відродити традицію листування

Впродовж зими на Вічевому майдані стоятиме стіл з безкоштовними конвертами, листками і марками та  скринька для пошти. Кожен зможе надіслати листа своїм рідним та знайомим в Україні.

Читайте також: Перший пішов: влада таки зафіксувала торгівлю алкоголем на святковому ярмарку і обіцяє виселити порушника вже нині

Це – нова для міста різдвяна акція від комунального підприємства “Івано-Франківський міський рекламно-інформаційний центр”. Його директорка Вікторія Шахоріна пояснила, що у такий спосіб  у місті хочуть відродити традицію листування.

“Повідомлення в електронній пошті чи есемески в телефоні ми часто видаляємо. А листи зберігаються. Це гарна згадка. Їх приємно переглядати,читати теплі слова, дивитися на почерк дорогої людини, – зауважила Вікторія Шахоріна. – Треба просто прийти і написати. Навіть сусідам, адже їхня адреса точно відома. Якщо вони не дуже приємні, то, отримавши доброго листа, стануть трохи кращі”.

Аркуш з написом “З Івано-Франківська з любов’ю” можна буде отримати на різдвяному ярмарку на Вічевому майдані аж до середини січня. Поштову скриньку планують розмістити біля арки, на якій пише “З Новим роком”.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...