З листопада стане легше відкрити свій бізнес

Автор: Людмила Баран

23 Тра, 2014 13:25

З листопада стане легше відкрити свій бізнес

Відповідно до змін  законодавства, які набудуть чинності 30 жовтня 2014 року, спрощується процедура відкриття бізнесу.

Вже в листопаді можна буде зареєструвати власну справу за спрощеною процедурою.

Зокрема, скасовано збір за проведення державної реєстрації юридичної особи (зараз становить 170 грн) та фізичної особи–підприємця (зараз становить 17 грн). Збір залишається лише за внесення змін до вже готових документів.

Зареєструвати юридичну особу та підприємця стане можливо шляхом подання електронних документів без обов’язкового використання електронного цифрового підпису.

Розширено обсяг відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, до яких надається доступ на офіційному сайті органу з питань державної реєстрації. Так, наявність повноважень для вчинення правочинів від імені юридичної особи можна буде легко перевірити за інформацією з ЄДР через мережу Інтернет.

Скасують обов’язкову наявність печатки у суб’єктів приватного права.

Такі зміни передбачені прийнятим 15 квітня 2014 року  Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу».  Він  вносить ряд змін до ЗУ«Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 року №755-ІV в частині спрощення процедури реєстрації бізнесу. Зміни наберуть чинності 30 жовтня 2014 року.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...