З Марцінківим було яскравіше: у ХЗВ прокоментували новий “голий скандал”

Автор: Застава Максим

30 Січ, 2024 16:11

Поділитись публікацією
З Марцінківим було яскравіше: у ХЗВ прокоментували новий “голий скандал”

Гурт “Хамерман Знищує Віруси” захейтили за виступ на гірськолижному курорті Драгобрат. Його також розкритикувала віцепремʼєр-міністерка Ірина Верещук. Відтак у ХЗВ прокоментували черговий скандал, пригадавши виступ у Франківську і його наслідки.

26 січня “Хамерман Знищує Віруси” виступали у готелі “Різдво” на Закарпатті у своїх звичних образах. Відео з концерту завірусилося у соціальних мережах та викликало шквал обурення серед користувачів, пише “Галка” з посиланням на Слух.

До критики епатажного гурту та “голої вечірки”, як назвали виступ у мережі, долучилася також віцепремʼєр-міністерка України Ірина Верещук, яка заявила, що “ці речі треба вже якось припиняти”.

Як писала “Галка”, 15 червня 2018 року, у межах фестивалю Porto Franko, у Палаці Потоцьких виступив гурт “Хамерман Знищує Віруси” (ХЗВ). Концерт, під час якого музиканти були фактично голими, а в російськомовних текстах було чимало лайки, викликав резонанс як серед пересічних франківців, так і з боку держпосадовців.

Відтак наступного дня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків доручив освятити місце проведення виступу. А правоохоронці відкрили провадження за статтею “хуліганство”.

“Найбільше запам’ятовується перший секс… пардон, перший скандал національного рівня. Тож так, з Марцінківим було яскравіше. Ще ж не забуваймо, що тоді проти нас відкрили кримінальну справу… Хоча давайте почекаємо, чим закінчиться нинішня історія. 

Щодо проблем для високопосадовців — скільки живу, стільки переконуюся, що всі свої проблеми вони створюють власноруч. Ми лише спостерігаємо за цим з сумішшю захвату і крінжу, і колекціонуємо скріншоти постів”, – прокоментував новий скандал учасник гурту Альберт Цукренко.